Zdjęcia rodzinne czy grona przyjaciół to świetna pamiątka i ozdoba wnętrza, ale jeżeli zależy Ci na jeszcze bardziej wyjątkowym prezencie dla bliskich (lub siebie 😊) – portret ilustrowany będzie świetnym wyborem! To sposób na niezapomniany podarunek, ale znajdzie zastosowanie też biznesie: może być użyty na przykład jako grafika profilowa w mediach społecznościowych czy zamiast zdjęcia w sekcji „o mnie” na stronie internetowej.
W zależności od Twoich potrzeb, preferencji estetycznych i budżetu, jakim dysponujesz, mam dla Ciebie propozycje różnych wariantów portretów. Możesz skorzystać z gotowych opcji, ale możemy zrealizować również niestandardową ilustrację, od początku do końca według Twojego pomysłu!
Portrety tworzę w technice cyfrowej, co ma dwie podstawowe zalety: po pierwsze w trakcie pracy kilkukrotnie otrzymasz kolejne etapy projektu do akceptacji (w ilustracji cyfrowej znacznie łatwiej wprowadzić zmiany, niż w przypadku tradycyjnych technik); po drugie gotowy portret możesz zamówić wydrukowany w więcej niż jednym egzemplarzu. Oprócz wydruku, mogę dodatkowo przesłać ilustrację w formacie .jpg – będziesz mogła/mógł ustawić ją na tapetę w telefonie lub pochwalić się w mediach społecznościowych.
portret galaktyczny
portret galaktyczny
portret księżycowy
portret księżycowy
portret krajobrazowy
portret krajobrazowy
portret zwierzaka
portret zwierzaka
Portret podstawowy
Najbardziej uniwersalna opcja portretowa w mojej ofercie. Wy plus abstrakcyjne tło z organicznych form – i wystarczy! Będzie świetnym wyborem zarówno dla zakochanych, jak i przyjaciółek, braci czy rodziców i dziecka. Sprawdzi się w mieszkaniu o minimalistycznym wystroju, ale też wręcz przeciwnie – w eklektycznym wnętrzu, w którym nie będzie nadmiernie odbierał uwagi innym elementom.
Portret podstawowy może:
– być prezentem na ślub, rocznicę, urodziny i inne okazje
– stanowić centralny punkt wystroju lub dodatek do galerii ściennej
– zawisnąć w biurze, jako element marki osobistej
Cena:
– dla 1-2 osób: 360 zł
– dla 3-4 osób: 480 zł
Portret glaktyczny
Wasz absolutny numer 1! I ja się nie dziwię, ciężko o bardziej romantyczny motyw, niż prywatna konstelacja 😊 Sam portret jest w tym przypadku linearnym rysunkiem, z jedynie delikatnie zaznaczonymi cieniami, dzięki czemu świetnie kontrastuje z ciemnym, nocnym niebem w tle. Portret drukowany jest na papierze Keykolour Recycled Gold, w którym zatopione są złociste drobinki, pięknie mieniące się w świetle.
Portret galaktyczny sprawdzi się:
– w prezencie na walentynki, rocznicę czy ślub – zawsze, kiedy celebrujecie miłość
– jako portret pary, ale też jednej osoby, której chcecie podarować gwiazdkę z nieba
– do wnętrz o dowolnym wystroju – ograniczona paleta barwna sprawi, że nie zdominuje przestrzeni
Cena:
– dla 1-2 osób: 390 zł
– dla 3-4 osób: 510 zł
Portret krajobrazowy
Opcja dla podróżników, tych, co przywiązują się do miejsc. Sportretuję Was na tle ulubionego miejsca na Ziemi, wymarzonej destynacji turystycznej, a może baśniowego krajobrazu? Wy wybieracie!
Portret krajobrazowy będzie:
– wyjątkową pamiątką z wakacji
– sentymentalnym prezentem od serca
– sposobem na zwizualizowanie podróżniczych marzeń
– dobrym wyborem do wnętrza o wystroju klasycznym lub boho
Cena:
– dla 1-2 osób: 450 zł
– dla 3-4 osób: 560 zł
Portret księżycowy
Nowość, dla tych co bujają w obłokach i lubią słodkie, pastelowe klimaty. Chmurki jak z waty cukrowej w towarzystwie srebrnego sierpu księżyca i rozbłyskujących tu i tam gwiazdek – czy może być bardziej uroczo? Aby podkręcić połyskujący efekt zachodu słońca, portret będzie wydrukowany na papierze Keykolour Recycled Silver, w którym zatopione są srebrne drobinki, delikatnie połyskujące gdy pada na nie światło. 
Portret księżycowy sprawdzi się:
– jako prezent dla ukochanej osoby lub najlepszej przyjaciółki
- do pokoju dziecięcego
Cena:
– dla 1-2 osób: 420 zł
– dla 3-4 osób: 540 zł
Portret grupowy
Jeśli rozważacie ile osób zmieści się na jednym portrecie, to ten grupowy będzie wyborem dla Was! Kilku-, kilkunasto-, a może nawet dwudziestokilkuosobowa grupa? Dam radę upchnąć Was na jednej ilustracji 🙂
Portret grupowy:
– będzie świetną pamiątką dla nauczyciela na zakończenie roku
- sprawdzi się jako pamiątka dla kolegi_żanki odchodzącej z pracy
- będzie wspaniałym prezentem dla grupy przyjaciół lub dużej rodziny
- może być formą podziękowania dla świadków czy rodziców pary młodej
Cena:
– dla 5-9 osób: 610 zł
– dla 10-15 osób: 780 zł
– dla 16-25 osób: 950 zł
Portret zwierzaka
Kto powiedział, że tylko ludzcy członkowie_kinie rodziny zasługują na swój portret? Bardzo chętnie uwiecznię również podobizny Waszych czworonożnych (i nie tylko!) przyjaciół 😊  Jeżeli prześlecie mi zdjęcie spodu łapki swojego ulubieńca lub jej odcisku – odrysuję na portrecie jego unikalny „podpis”! 
W przypadku portretu zwierzaka proponuję Wam inny domyślny format, niż przy pozostałych wariantach – kwadrat o boku 25cm. Przyczyna jest prosta: portret chomika w formacie A3 byłby mocno przeskalowany ;) Jeśli jednak wolicie otrzymać podobiznę swojego doga arlekina w formacie A3, zaznaczcie to w uwagach do zamówienia.
Portret zwierzaka będzie świetnym prezentem dla każdego, kto kocha pieski, kotki czy inne stworzenia. Jeżeli zastanawiacie się czy mogę w ramach tej opcji wykonać portret… triceratopsa, dla Waszej zafascynowanej dinozaurami 3-latki, to odpowiedź brzmi: nie ma problemu 😊
Cena:
– dla 1-2 zwierzaków: 310 zł
– dla 3-4 zwierzaków: 430 zł
FAQ
Czy mogę zamówić portret w innym formacie niż A3? 
Tak, pewnie! Ten rozmiar wybrałam jako domyślny, dlatego, że jest wybierany najczęściej, ale możesz zdecydować się na inny. Jeśli będzie to wymiar inny niż standardowy, ale nie większy niż A3 (29,7x42 cm) - zamówisz portret w takiej samej cenie, jak ta podana w cenniku. Jeśli zależy Ci na większym formacie, wycenię taki portret indywidualnie. Pamiętaj tylko, żeby poinformować mnie o wyborze niestandardowego formatu zanim zaczniemy pracę nad portretem - późniejsza zmiana nie zawsze jest możliwa :)
Czy oprócz wydruku dostanę plik cyfrowy? 
Na życzenie wyślę Ci plik .jpg z portretem, który możesz ustawić na tapetę w telefonie czy pochwalić się na instagramie (wtedy będzie mi miło, jeśli oznaczysz mnie w poście!). Nie służy on jednak do ponownego wydruku! Jeśli chcesz, możesz zamówić więcej sztuk wydrukowanego portretu lub zająć się wydrukiem osobiście - daj mi o tym znać przy składaniu zamówienia.
Jak wybrać dobre zdjęcia do portretu? 
Postaw przede wszystkim na zdjęcia dobrze oświetlone, na których widać rysy twarzy, nie ma dużych kontrastów między światłem a cieniem, oczy nie są zasłonięte przez włosy itp. Zdjęcie nie może być poruszone lub nieostre. Unikaj charakterystycznych min, chyba że właśnie taką chcesz mieć na ilustracji. Najlepszy będzie po prostu naturalny uśmiech :) Możesz mi wysłać więcej niż jedno zdjęcie każdej portretowanej osoby, jest to wręcz wskazane.
Czy portretowane osoby muszą być na jednym zdjęciu? 
Nie ma takiej konieczności, ważniejsze, aby poszczególne zdjęcia spełniały wymienione wyżej wymogi :) Pamiętaj jednak, aby mniej więcej zgadzała się perspektywa (jeśli jedna osoba sportretowana jest na zdjęciu np. z dołu i z boku, a druga bardziej z góry i z przodu, ciężko będzie dobrze oddać podobieństwo postaci, gdyż takie ujęcia zniekształcają rysy twarzy i sylwetkę).
Czy mogę zwrócić zamówiony portret? 
Każdy portret przygotowuję indywidualnie na Twoje zamówienie, więc nie ma możliwości zwrotu już zamówionej ilustracji. Jeśli wydruk został uszkodzony w trakcie transportu, lub ma jakąś inną wadę - wtedy oczywiście możesz złożyć reklamację. Nie martw się jednak, że zamówiony portret będzie wyglądać inaczej, niż sobie wyobrażasz - w trakcie pracy nad ilustracją będę kilkukrotnie prosić Cię o uwagi w kwestii kompozycji i podobieństwa postaci na portrecie, więc jego ostateczny wygląd nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem :)
Jak długo trwa praca nad portretem? 
Zależnie od wybranej opcji portretowej i od tego, jak sprawnie będzie przebiegała współpraca (płynność kontaktu z Twojej strony, ilość poprawek do wprowadzenia itp.), na samą realizację portretu należy zakładać 3-4 tygodnie. Jeżeli z jakiegoś powodu czas ten miałby się wydłużyć – poinformuję Cię o tym przed rozpoczęciem pracy nad Twoim zamówieniem, abyś mógł_ogła z niego zrezygnować. Weź proszę pod uwagę czas wykonania portretu przy składaniu zamówienia. Jeśli bardzo zależy Ci na otrzymaniu wydruku do konkretnej daty, wpisz ją w komentarzu do zamówienia. Postaram się to uwzględnić przy realizacji, jednak nie mogę zagwarantować wykonania zamówienia w czasie krótszym, niż standardowy.
Czy mogę zamówić portret na fakturę? 
Tak, oczywiście! Poinformuj mnie o takiej potrzebie przy składaniu zamówienia. Korzystam ze zwolnienia z VAT.
Ile zapłacę za przesyłkę? 
W cenę portretów drukowanych wliczony jest koszt przesyłki na terenie Polski, za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub kuriera (preferowaną opcję wybierzesz przy składaniu zamówienia). W tym momencie nie wysyłam portretów w formie fizycznej za granice. Jeśli nie mieszkasz w Polsce, mogę zaproponować Ci dostarczenie ilustracji w postaci cyfrowej, do samodzielnego wydruku.
Back to Top