KROKI
Kolekcja ilustracji

Późne lato to gorzko-słodki czas zawieszenia. Jeszcze trochę wakacyjnej beztroski, ale doprawionej nutką nostalgii. Coraz dłuższe wieczory i coraz zimniejsze poranki. Czas, kiedy chłonie się łapczywie, wszystkimi zmysłami, cokolwiek z lata jeszcze zostało – aby później grzać się wspomnieniami tych zachodów słońca, cykających świerszczy i zapachu polnych kwiatów w nadchodzące ponure miesiące. Bo jesień nie zjawia się nigdy nagle. Zbliża się krok za krokiem, rozrzucając tu i ówdzie kolejne zwiastuny końca lata.

Ten czas w roku nierozerwalnie kojarzy mi się z wędrowaniem. Wreszcie nie jest za gorąco na długie spacery i najprzyjemniej doświadcza się świata z tej pieszej perspektywy. Ta kolekcja ilustracji to właśnie takie migawki z wyobrażonych spacerów. Małe zachwyty nad pięknem sierpniowo-wrześniowej natury. Obrazy tej dziwnej tęsknoty, którą się czuje patrząc na coś, co jeszcze trwa.

Kolekcja KROKI powstała dla wszystkich, dla których lato zawsze zbyt szybko odchodzi. Dla szukających nośnika wakacyjnych wspomnień. Została stworzona, aby choć symbolicznie zatrzymać ten klimat, ciepło i beztroskę na kartach papieru. Aby te ilustracje, zawieszone na ścianie, za pomocą jednego spojrzenia przenosiły na falującą na wietrze łąkę, nad morze skąpane w blasku zachodzącego słońca i przypominały wszystkie wakacyjne wędrówki z mapą w dłoni.

Lato, trwaj!

Kolekcja składa się z pięciu ilustracji w formacie A3, jednego kompletu ilustracji A4, jednej w formacie 25x25 cm oraz kompletu trzech miniaturowych grafik o wymiarach 10x10 cm. Wszystkie ilustracje powstały w technice cyfrowej i drukowane są na wysokiej jakości papierach o dużej gramaturze, w części lub całości pochodzących z masy recyklingowej. Wydruki sprzedawane są bez ram, dostarczane w wyściełanych kopertach i zabezpieczane dodatkowo dwoma warstwami tektury.

Wydruki ilustracji z kolekcji znajdziesz w moim sklepie internetowym
MATERIAŁY PROMOCYJNE
moodboard
   
Back to Top